3.Göz Çakrası 108 Mala Kolye
3.Göz Çakrası 108 Mala Kolye
3.Göz Çakrası 108 Mala Kolye
3. GÖZ ÇAKRASI 108 MALA KOLYESİ
3. GÖZ ÇAKRASI 108 MALA KOLYESİ

3. GÖZ ÇAKRASI 108 MALA KOLYESİ (108M-03)

Fiyat : ₺1.330,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.596,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺266,00 'den başlayan taksitlerle

3. GÖZ ÇAKRASI 108 MALA KOLYESİ

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır. Florit : Aura temizliği yapar. Netlik kazandırır.Duyguları sakinleştiriyor ve ruhla iletişimi geliştiriyor. Konsantrasyon ve dikkat eksikliği durumlarında yardımcı olur. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür.
KAPLAMA :
Rose Altın Kaplama
KUMAŞ TÜRÜ :
Pamuklu
KUTSAL DESENLER :
3. Göz Çakrasının etki alanları:Telepati,kanallık,Sezgisellik,ilham,psişik yetenekler,kendi yarattığı gerçekliğe giriş kapısı,geçit,anlayış,hayal edebilme yeteneği,hissetme,astral seyahat,bilgelik,konsantrasyon kabiliyeti,içgörü,doğrudan alg
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Mor
ÜRÜNÜN BOYU :
90 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR