ASTROLOJİDE KOMPOZİT HARİTALAR
ASTROLOJİDE KOMPOZİT HARİTALAR

ASTROLOJİDE KOMPOZİT HARİTALAR (kit-08)

Fiyat : ₺400,00
Toplam Stok Adedi : 93
₺133,33 'den başlayan taksitlerle

Astrolojide Kompozit Haritalar

Öner Döşer

Astroloji Okulu Yayınları

Hiçbir aşkta, hiçbir ilişkide, bir bir daha iki etmez, bir eder. Kompozit harita, işte o “bir”in haritasıdır. “Bir”in haritasında ilişkinin kaderi saklıdır.

“Aşk iki kişiliktir” derler. Öyle ya, bir insan bir insana aşık olur; toplarsanız, bir bir daha iki eder. Toplama çıkarma yapmayı öğrenmiş herkes bu hesabı böyle yapar. Fakat gel gör ki aşkın hesabı başkadır. Karşı konulmaz bir çekimle aşıkları kenetleyen aşk tanrısı, matematik tanrısına dil çıkarıp o iki insanı “bir” yapar. 1 + 1 = 1 eder. Astrolojide kullanılan “kompozit” haritalar, işte o “bir”in haritasıdır.

Astrolojide sadece bireylerin doğum haritası yoktur. İlişkilerin de bir haritası vardır. İster aşk ilişkisi olsun, ister iş ilişkisi, insanların kurduğu her tür ilişkinin bir haritası vardır. Çünkü bizzat ilişkinin kendisi, o ilişkiyi kuran kişilerden bağımsız “üçüncü bir varlık”tır. Ve her ilişkinin kaderi işte o “üçüncü varlık”ın haritasında gizlidir.

Astrolog Öner Döşer, Astrolojide Kompozit Haritalar’da, kompozit haritaları kullanarak ilişkinin kaderini okumayı gösteriyor. İş, aşk, ebeveyn–çocuk, patron–çalışan gibi akla gelebilecek her tür ilişki için çıkartılabilen kompozit haritalar, ilişkilerin potansiyellerini görebilmek ve geleceğini anlayabilmek için paha biçilmez bir araç sunuyor.     

                                                                                                                                                    

KİTABIN KÜNYESİ:

Kitap adı: Astrolojide Kompozit Haritalar

Yazarlar: Öner Döşer

Yayımlayan: AstroArt Astroloji Okulu Yayınları

Editör: Mustafa Konur               

Kapak ve iç tasarım: Mustafa Konur

Dili: Türkçe

Sayfa sayısı: 256

Yayımlanma tarihi: Mart 2015

 

 

ISBN: 978-605-63578-8-6

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR