ASTROLOJİDE ÖNGÖRÜ YÖNTEMLERİ
ASTROLOJİDE ÖNGÖRÜ YÖNTEMLERİ
ASTROLOJİDE ÖNGÖRÜ YÖNTEMLERİ

ASTROLOJİDE ÖNGÖRÜ YÖNTEMLERİ (kit-03)

Fiyat : ₺600,00
Toplam Stok Adedi : 70
₺150,00 'den başlayan taksitlerle

Astrolojide Öngörü Yöntemleri

Öner Döşer

AstroArt Astroloji Okulu Yayınları

Klasik ve modern astrolojinin öngörü tekniklerini bir arada sunan, Türkiye'de yayımlanmış tek ve en kapsamlı Türkçe kaynak kitap.   

Öngörü, astrolojinin kalbidir... Kadim bir ilim olan astroloji, var olduğu günden bu yana, insanların önlerini görmek, gelecekteki olayları ve durumları kestirebilmek ve eylemlerini buna göre şekillendirebilmek amacıyla kullandıkları bir ilim ve sanat olmuştur. Ancak günümüzde, astrolojinin bu öngörüsel boyutu ikinci plana itilmiş, bilhassa geleneksel astrolojinin öngörüde bulunmak için kullandığı çok kıymetli teknikler ihmal edilmiştir.

Ortaçağ astrolojisi uzmanı Öner Döşer'in "Astrolojide Öngörü Yöntemleri" adlı bu kitabı, on yıllık araştırmalarının sonucunda derlediği öngörü tekniklerinin ayrıntılı ve uygulamalı olarak bir araya getirilmesinden oluşuyor. Hem geleneksel astrolojide hem de modern astrolojide kullanılan öngörü tekniklerinin yer verildiği kitap, gerek genel okura gerekse de astroloji öğrencilerine yönelik nitelikler taşıyor. Öngörü teknikleri teorik olarak açıklanmalarının yanı sıra, gerçek hayattan somut olaylarla örnekleniyor ve pratikte nasıl uygulanacakları ayrıntılı olarak anlatılıyor.

Günümüzde dünya astroloji camiası, geleneksel astrolojiyi ve onun öngörü tekniklerini yeniden keşfediyor. "Astrolojide Öngörü Yöntemleri", modern ve kadim astrolojinin öngörü tekniklerini bir arada sunan bir ilk kitap olarak, bu keşfe önemli bir katkı niteliğinde...

KİTABIN KÜNYESİ:

Kitap Adı: Astrolojide Öngörü Yöntemleri

Yazarı: Öner Döşer

Yayımlayan: AstroArt Astroloji Okulu Yayınları

Editör: Mustafa Konur         

Kapak Tasarım: Mustafa Konur

Dili: Türkçe

Kağıt: 2. Hamur

Boyutları: 16 x 23 cm.

Sayfa Sayısı: 384

Yayımlanma Tarihi: Mayıs 2013

 

ISBN: 978-605-63578-4-8

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR