Bambu Ametist Kristali Su Şişesi
Bambu Ametist Kristali Su Şişesi
Bambu Ametist Kristali Su Şişesi

Bambu Ametist Kristali Su Şişesi (GBBA1-01)

Fiyat : ₺1.820,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.184,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺364,00 'den başlayan taksitlerle

BAMBU AMETİST KRİSTAL SU ŞİŞESİ 

 

KRİSTAL SU ŞİŞELERİNİN ÖZELLİKLERİ :
C.) Sert camdan oluşur G.) 550 mL su tutar  ve 550 gr ağırlığındadır.    F.) Doğal Kristaller dahil (85-90 mm uzunluğundadır)      E.) Paslanmaz Çelik aksamı vardır D.) Çevre dostudur B.) Rahat ve dökülmeye karşı korumalı bir kapak  A.) Temizlemesi kolaydır 
ÜRÜNÜN ENİ :
8 cm
ÜRÜNÜN BOYU :
27 cm
RENGİ :
Mor
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
Paslanmaz Çelik
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
KRİSTAL SU ŞİŞELERİ NASIL KULLANILIR? :
4. Kristal Su Şişeleri , kristallerin iyileştirici enerjisini vücudumuza hücresel ve titreşim düzeyinde entegre etmenin en iyi yollarından biridir. 3. Kristalleri taşıyan su şişesini tutun ve kendinizi sevme,  kendinize daha fazla uyum sağlama niyetine odaklanın. Niyetiniz, daha mevcut olmanıza yardımcı olmanın yanı sıra kendinizle ilişkinizi geliştirmeye çalışacaktır. 2. Bu şekilde, odaklanmış  bir enerji kristale aktarılabilir ve en nihayetindede kristal de bunu suya aktaracaktır . 1. Kristal su şişesi kullanmadan önce onunla meditasyon yaparak kristalleri uyumlayın. Bunu yapmak için, seçtiğiniz su şişesi için bir niyet tutun. Şişenizi iki elinizin içine alın ve niyetinize derinden odaklanın.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR