ASTROLOJİ OKULUNDA ONLİNE EĞİTİMLER BAŞLIYOR...

Astroloji Okulunda Dersler Başlıyor.

ASTROLOJİ OKULUNDA ONLİNE EĞİTİMLER BAŞLIYOR...

 

Yeni ders sezonumuz 22 Eylül Salı günü başlıyor. Yeni sezonda Batı Astrolojisi Diploma eğitim programımız yine üç yıllık olacaktır. Mutlaka Temel seviyeden başlayan eğitimlerimiz, Temel, Orta ve İleri Seviye olmak üzere üç seviyede derslerimizle devam edecektir.

 

Astroloji eğitimi konusunda uluslararası düzeyde kabul görmüş yüksek standartlara ulaşmayı asli kuruluş amaçları arasında gören AstroArt Astroloji Okulu, eğitim standardıyla 2015 – 2016 dönemi itibariyle astroloji camiasında saygın yeri olan iki önemli kuruluşun tanıdığı -programını onayladığı- okullar listesine girmiştir. Astroloji eğitimini diplomayla belgelendirmek, mesleki saygınlığın hem yurt içi hem dünya genelinde tanınabilmesi açısından önemlidir.

 

Okulumuzun üç yıllık eğitim programı ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) tarafından ve APAI (Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği) kurulu tarafından yapılan değerlendirmede AstroArt Astroloji Okulu (ASA) istenilen profesyonel standartlara tamamıyla uygun bulunarak onaylanmıştır. Bu onay, okulumuz tarafından verilecek diplomanın, ISAR ve APAI’nin eğitimine onay verdiği dünyanın diğer saygın astroloji okullarının verdiği diplomayla eşdeğer kabul edildiğini göstermektedir.

Okulumuz ve diploma programımız hakkında https://astrolojiokulu.com/tr/hakkimizda/ linkini tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Eğitim programımız hakkında https://astrolojiokulu.com/tr/egitim-programi/ linkini tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Temel Seviye dersler 22 Eylül Salı akşamı başlıyor ve 36 hafta (9 ay) boyunca her Salı akşamı 20:30/22:40 arasında Perculus üzerinden online olarak işlenecektir. Katılım sağlayamadığınız veya tekrarını izlemek istediğiniz derslere, Eylül 2021’e tarihine kadar erişim sağlama imkanı bulunmaktadır.

 

Bu yıl okulumuzda tüm sınıflar online eğitim yapacaktır. Yüz yüze sınıf açılmayacaktır.

 

Temel Seviye başlangıç: 22 Eylül 2020, Salı – Her hafta Salı akşamları ders yapacaktır.

 


 

TEMEL SEVİYE

  • Başlangıç Tarihi: 22 Eylül 2020 Salı (20:30 / 22:40)
  • Süre: 36 hafta (9 ay)
  • Yer: Dersler online olarak Perculus eğitim platformu üzerinden işlenecektir.
  • Ücret: 550 TL + KDV: 649 TL (Aylık ödeme)
  • 36 haftanın (9 ay) tamamı peşin ödenirse toplam ücret %10 indirimli:  4.455 TL + KDV : 5.257 TL
  • Bilgi ve kayıt: [email protected] / 0 216 386 7396 – 0 532 284 8979

 

Etiketler: Astroloji, Astroloji eğitimi, Öner Döşer, Astroloji Okulu
Ağustos 28, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR