Ay Taşı kolye
Ay Taşı kolye
Ay Taşı kolye

Ay Taşı kolye (ZIN-03)

Price : ₺216,75  + VAT
Vat included : ₺255,77
Total Stock : 1
₺127,88 With install ments starting from

AY TAŞI BİLEKLİK

Rüya, Sezgisellik, Umut

 

Aytaşı bir topikal aqua Toniği saç ve cilt için iyidir.

Metafiziksel anlamları; İçsel benliğinizle temas kurmanıza, sakinleşmenize, dengeyi sağlamanıza yardımcı olur. Duygularınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Enerji sistemi üzerindeki olumsuz enerjileri serbest bırakarak sağlıklı meridyen akışına yardımcı olur. En Onu anlatan kelimeler; Merhamet, huzur, akıl, bilgelik, cinsellik, kadınlık, tutku, sezgi, içgörü, yaratıcılık, güven, rahatlık, koruma, sakinleştirici bir kristal.

Kötümserliği ve aşırı duyarlılığı ortadan kaldırır, değişimleri ve yeni başlangıçları teşvik eder.

Fiziksel etkileri; Dolaşım sistemi, hipofiz bezi, göz rahatsızlıklarının iyileşmesine yardımcı olur. Genç bir görünüm verir. Kadın hastalıkları, doğurganlık, hamilelik ve doğum, kadın hormonları, adet döngüsü ve menstruasyonu dengelemek için önemli bir kristaldir.

PMS (premenstrüel sendrom), dönem ağrıları, menopoz semptomları, kabızlık, su tutma, şişlik, böcek ısırıkları ve anafilaktik şoka yardımcı olur.

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ay taşı : Rüya taşı, Sezgisellik sağlar, Umut kazandırır. 2. Çakranın taşlarındandır, dişil yönleri dengeler.
KAPLAMA :
Gümüş kaplama
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Beyaz
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-5 gr arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
2 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm