Bambu Ametist Su Şişesi
Bambu Ametist Su Şişesi
Bambu Ametist Su Şişesi

Bambu Ametist Su Şişesi (GBBA-2-02)

Price : ₺365,00  + VAT
Vat included : ₺430,70
Total Stock : 1
₺143,57 With install ments starting from
KRİSTAL SU ŞİŞELERİ NASIL KULLANILIR? :
4. Kristal Su Şişeleri , kristallerin iyileştirici enerjisini vücudumuza hücresel ve titreşim düzeyinde entegre etmenin en iyi yollarından biridir. 3. Kristalleri taşıyan su şişesini tutun ve kendinizi sevme,  kendinize daha fazla uyum sağlama niyetine odaklanın. Niyetiniz, daha mevcut olmanıza yardımcı olmanın yanı sıra kendinizle ilişkinizi geliştirmeye çalışacaktır. 2. Bu şekilde, odaklanmış  bir enerji kristale aktarılabilir ve en nihayetindede kristal de bunu suya aktaracaktır . 1. Kristal su şişesi kullanmadan önce onunla meditasyon yaparak kristalleri uyumlayın. Bunu yapmak için, seçtiğiniz su şişesi için bir niyet tutun. Şişenizi iki elinizin içine alın ve niyetinize derinden odaklanın.
ÜRÜNÜN BOYU :
26 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
350-400gr
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Mor
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
KRİSTAL SU ŞİŞELERİNİN ÖZELLİKLERİ :
G.) 550 mL su tutar  ve 550 gr ağırlığındadır.    F.) Doğal Kristaller dahil (85-90 mm uzunluğundadır)      E.) Paslanmaz Çelik aksamı vardır D.) Çevre dostudur C.) Sert camdan oluşur B.) Rahat ve dökülmeye karşı korumalı bir kapak  A.) Temizlemesi kolaydır 
ADET:
1 ADET
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Enerji taşları %100 doğal ve gerçek taşlardır; nötrllenip temizlendikten sonra şarj edilmiş ve bitkisel soya mumu ile infizyon edilmiştir.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.