Siyah Turmalin Kolye
Siyah Turmalin Kolye
Siyah Turmalin Kolye
Siyah Turmalin Kolye
Siyah Turmalin Kolye

Siyah Turmalin Kolye (ZIN-01)

Price : ₺197,63  + VAT
Vat included : ₺233,20
Total Stock : 1
₺116,60 With install ments starting from

SİYAH TURMALİN GÜMÜŞ KOLYE

Herkes için psişik koruma sağlar. Üzerinde ya da yakınında siyah turmalin tutmak, auranızı temiz ve enerjinizi her zaman dengede tutar. Bazı Ortamlardaki kötü dediğimiz bazı titreşimlerle karşılaşırız. Bu muhteşem taş bizi bu enerjilerden korur.

Tıpkı uygunsuz enerjileri süpüren bir elektrik süpürgesi gibi…

Olumsuz enerjiyi temizler ve olumlu enerjiye dönüştürür. Eğer terapiye çok fazla endişesi ve kaygıları olanlar gelmişse muhakkak bir ellerine siyah turmalin diğer eline de Mavi dantel Akik taşını veririm. Böylece kısa sürede sakinler ve ferahlar.

Fiziksel etkileri ; Siyah Turmalin vücudu toksin ve atıklardan arındırmaya yardımcıdır. Ağır metallerin ve çevre kirleticilerin vücuttan temizlenmesini destekler. 

925 Ayar gümüş kasası ve zinciri ile beraber satılmaktadır.

Temizleme yöntemleri için Lütfen youtube "Gaye Döşer" kanalını ziyaret ediniz.

Sorularınız için; 

[email protected]

GSM; 0534 5512210

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Siyah Turmalin taşı : Psişik koruma sağlar. Üzerinde ya da yakınında siyah turmalin tutmak, auranızı temiz ve enerjinizi her zaman dengede tutar.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Siyah
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN BOYU :
1 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
Similar Items