GÜNEŞMERKEZLİ ASTROLOJİ
GÜNEŞMERKEZLİ ASTROLOJİ

GÜNEŞMERKEZLİ ASTROLOJİ (KİT-51)

Fiyat : ₺320,00
KDV Dahil : ₺320,00
Toplam Stok Adedi : 66
₺160,00 'den başlayan taksitlerle

GÜNEŞMERKEZLİ ASTROLOJİYİ DOĞAL AFETLER, SAVAŞLAR, SALDIRILAR, DEVRİMLER GİBİ BÜYÜK KİTLE HAREKETLERİ VE FİNANSAL KRİZLER İLE BAĞLANTI KURARAK ANLATAN İLK KİTAP!

Güneşmerkezli haritalar Güneş’ten sisteme bakan astroloji haritalarıdır. Olaylara baktığımız merkez Dünya değil Güneş’tir. Geleneksel Astroloji haritası, Güneş sistemindeki çeşitli gezegenlere Dünya’nın kendi yörüngesinden göründüğü kadarıyla bakarken, güneşmerkezli haritalar tüm Güneş sistemine toplu bir bakış imkânı sağlar. Bu bakışta, Dünya’nın Güneş sistemini nasıl gördüğü değil, gezegenlerin asıl işlevsel merkezleri olan Güneş ile olan ilişkileri dikkate alınır.

Güneşmerkezli astroloji haritaları yalnızca kişisel haritaların yorumunda kullanılmaz; kitle isyanlarının, devrimlerin, borsa piyasalarının ve diğer ekonomik hareketlerin yanı sıra, radyo parazitleri ve hava şartlarının değişimlerinin, doğal afetler gibi jeofizik olayların öngörülmesinde de kullanılmaktadır. Güneşmerkezli astroloji haritaları, bu konuda uzun araştırmalar yapmış, kitaplar veya makaleler yazmış astrologlar tarafından göksel ve dünyasal olaylar arasındaki bağlantıyı en verimli şekilde gösteren araçlardan biri olarak tanımlanmıştır.

Bu kitapta güneşmerkezli astroloji haritaları üzerinden önemli depremler, yanardağ patlamaları, devrimler, suikastlar, saldırılar, finansal krizler ele alınmıştır. Yermerkezli astroloji haritalarıyla da bu önemli olayları açıklamak mümkündür; zaten yıllar içerisinde gayet doğru biçimde yapılmıştır. Güneşmerkezli yaklaşım, yermerkezli haritaları yadsımaz, güneşmerkezli bakışın da önemli katkıları olacağı görüşünden yola çıkar. Bu iki bakış açısını birleştirerek, önemli olayları öngörme konusunda başarı oranımızı daha da artırabiliriz!  

 

KİTABIN KÜNYESİ:

Kitap Adı: Güneşmerkezli Astroloji

Yazar: Öner Döşer

Yayımlayan: AstroArt Astroloji Okulu Yayınları

Dili: Türkçe

Kağıt: İkinci hamur

Cilt: Ciltsiz

Boyutları: 165 mm x 210 mm

Sayfa Sayısı: 120 sayfa

Yayımlanma Tarihi: Haziran 2023

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR