İşlenmemiş Selestit Doğal Taş
İşlenmemiş Selestit Doğal Taş
İşlenmemiş Selestit Doğal Taş

İşlenmemiş Selestit Doğal Taş (HAMKÜM-97)

Fiyat : ₺336,00  + KDV
KDV Dahil : ₺403,20
Toplam Stok Adedi : 11
₺134,40 'den başlayan taksitlerle

İŞLENMEMİŞ MAVİ SELESTİT

DOĞAL TAŞ KÜTLE

 

 

BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Selestit taşı : Karşılıklı saygıyı, yaratıcı ifadeyi, sakinleşmeyi destekleyen titreşimler yayar. Selestit, kişinin farkındalığını daha yüksek alemlere doğru çıkarıp genişletebilen, nazik ve moral verici bir enerji sunar.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Bebek Mavisi Beyaz
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
30-40 gr arasında
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR