Sodalit Doğal Taş Kolye
Sodalit Doğal Taş Kolye
Sodalit Doğal Taş Kolye
Sodalit Doğal Taş Kolye
Sodalit Doğal Taş Kolye

K2 Jasper Doğal Taş Kolye (BTK-73)

Fiyat : ₺1.050,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.260,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺210,00 'den başlayan taksitlerle

K2 JASPER SADE DİZİ KOLYE

Mavi Azürit Noktalı K2 Jasper (Feldspat)

 

 

İSTEĞE GÖRE BOY AYARLANILABİLİR Mİ? :
Hayır
ÜRÜNÜN BOYU :
22 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
10-20 gr arasında
RENGİ :
Mavi Tonları Koyu Mavi Gri tonları Gri
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
Alpakadandır.
ADET:
1 ADET
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
K2 Jasper: İsmini Pakistan'daki K2 dağından alan Azürit ve Feldspar karışımı az rastlanan bir taştır. Yüksek titreşimler yaydığından dolayı ruhsal çalışmalarda tercih edilen ve duyguları kontrol etmeye yardımcı olan bir taştır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
6 mm
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR