Kalp Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik
Kalp Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik
Kalp Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik

Kalp Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik (18MB-01)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 1
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

KALP ÇAKRASI 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

İÇİNDEKİLER :
Frankincense Gül Mutlak
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir Asansörlü
RENGİ :
Karışık Renkte Pembe Yeşil
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
KUTSAL DESENLER :
Kalp Çakrası etki alanları:Sevgi,kendimizle ilişkilerimiz,şefkat,merhamet,paylaşma duygusu,koşulsuz sevgi merkezi,duygusal istikrar,güven,denge,bağışlama, Cömertlik, Karşılıklı bağlılık, Alışveriş merkezi, İyimserlik, Huzurlu, kontrol, muhabbettir.
AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Rodonit : Becerileri geliştirmek için gereken bilgiyi hatırlamak ve geliştirip cömertçe kullanmak için her türlü yardımı yapar. Yardımseverliği aşk ile yapmaya teşvik eder. Her zaman şükretmeyi akıl edebilecek farkındalık boyutuna taşır. Pembe Kuvars taşı : Aşk, Muhabbet, Tolerans, Uyum, Koşulsuz sevginin en çok kullanılan taşıdır. Yeşim : Yeşim taşı kişinin“Chi”enerjisinin ve yaşam gücü enerjilerinin yükselmesine yardımcı olur. Duygusal denge ve topraklama için ideal bir taştır. Güveni tekrar kazandırabilen ve cesareti arttıran etkileri vardır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR