Kaplangözü Kolye
Kaplangözü Kolye
Kaplangözü Kolye
Kaplangözü Kolye

Kaplangözü Kolye (ZIN-07)

Fiyat : ₺590,00  + KDV
KDV Dahil : ₺708,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺177,00 'den başlayan taksitlerle

KAPLAN GÖZÜ KOLYE

Direnç, Kuvvet, Adalet

Metafiziksel anlamları; Fobilerinizle başa çıkmanıza yardımcı olacak cesaret ve sakinlik getirir. Kaostan sıyrılmanıza, önyargılarınızı, korkularınızı, hoşgörüsüzlüğünüzü törpülemenize destek olur, olumsuzlukları ortadan kaldırır. Sezgiyi arttırır, kişideki dişil ve eril dengeyi korur Kaplangözü, endişe ve depresyonun ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kişilere yepyeni başlangıçlara cesaretlendirerek başarı ve zenginlik çeker. Topraklama kristali olduğu için, uzaktan şifalarda yardımcıdır.

Zihini keskinleştirdiği için özellikle bilim adamları, mühendisler ve muhasebeciler için faydalıdır.

 

 

Fiziksel etkileri; Frekansı tüm sindirim sistemi için önemlidir. Şişkinlik, bulantı ve mide ile ilgili koşullara yardımcı olur. Bazı göz hastalıkları ve kemik rahatsızlıklarının iyileşmesine katkıda bulunur. Eklem inflamasyonu tedavisine de yardımcı olabilir. Omurga hastalıklarını yaratan enerjilerin temizlenmesine faydalı olur.

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kaplangözü taşı : Cesaret, Başarı, Özgüven, Bolluk ve Refah enerjileri yayar, Solar Pleksus (mide) çakrasını aktive eder.
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Kahverengi
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ZİNCİR UZUNLUĞU :
45 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR