Kök Yakut Doğal Taş Bileklik
Kök Yakut Doğal Taş Bileklik
Kök Yakut Doğal Taş Bileklik
Kök Yakut Doğal Taş Bileklik

Kök Yakut Doğal Taş Bileklik (SAB-162)

Fiyat : ₺2.030,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.436,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺406,00 'den başlayan taksitlerle
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Yakut : Öz güveni ve macera tutkusunu arttırdığından taşıyana güç verir. Titreşimlerinde gizlenmiş yaşam coşkusu sayesinde yeniliğe açık olmayan ve değişime direnç gösterenlerde iyileşme sağlar.
KAPLAMA :
Gümüş kaplama
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-5 gr arasında
UZUNLUĞU :
18 cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR