Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik
Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik
Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik
Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik
Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik

Kök Yakutlu Pembe Opal Butik Tasarım Bileklik (BTB-14)

Fiyat : ₺430,00  + KDV
KDV Dahil : ₺516,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺129,00 'den başlayan taksitlerle
BİLGİ :
Enerji taşları %100 doğal ve gerçek taşlardır; nötrllenip temizlendikten sonra şarj edilmiş ve bitkisel soya mumu ile infüzyon edilmiştir Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
6 mm
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Opal;Auranın arındırılmasını, eterik bedende sıralanmış çakraların temizlenip, dengelenmesini ve korunmasını sağladıktan sonra fiziksel benliğe bağlantısı için destek sağlar.Opal; Toprak ve Su arasındaki ilişkiyi anlamamıza yardımcı olur. Yakut : Öz güveni ve macera tutkusunu arttırdığından taşıyana güç verir. Titreşimlerinde gizlenmiş yaşam coşkusu sayesinde yeniliğe açık olmayan ve değişime direnç gösterenlerde iyileşme sağlar.
MADENİ :
Alpakadandır.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
10-15 Gr. arasında
UZUNLUĞU :
20 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR