Para Mıknatısı Bileklik
Para Mıknatısı Bileklik
Para Mıknatısı Bileklik
Para Mıknatısı Bileklik
Para Mıknatısı Bileklik

Para Mıknatısı Bileklik (TEMBIL-02)

Fiyat : ₺728,00  + KDV
KDV Dahil : ₺873,60
Toplam Stok Adedi : 2
₺145,60 'den başlayan taksitlerle

 

PARA MIKNATISI BİLEKLİĞİ

Hayatınıza para ve başarı çekmek istiyorsanız, Aventurin, Jade ve Malakit gibi kristaller mücevher koleksiyonunuz için olmazsa olmazlardan. Yüzyıllar boyunca güçlü şanslı takılar olarak kullanılan bu kristaller, ne yaparsanız yapın patron olmanız için ihtiyacınız olan şeydir. 

Bileklikte yer alan Sitrin, Kaplan Gözü ve Pirit gibi taşların yüksek refah ve bolluk çeken enerjisi adeta güçlü bir alan oluşturur ve tüm olumlu frekansları size yönlendirir.

Bolluk ve Refah çeken bu bilekliği takın; kariyerinize ve mali durumunuzda bolluğun kolaylıkla akmasına hazır olun.

BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır. Aventurin taşı : Enerji veren, Bollu ve Bereket Kristali, Şans taşı, Büyüme, Güven veren bir kuvars kristalidir. Kaplangözü taşı : Cesaret, Başarı, Özgüven, Bolluk ve Refah enerjileri yayar, Solar Pleksus (mide) çakrasını aktive eder. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür.
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Asansörlü Ayarlanılabilir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR