Sakral Çakra 108 Mala Difüzör Bilekliği
Sakral Çakra 108 Mala Difüzör Bilekliği
Sakral Çakra 108 Mala Difüzör Bilekliği

Sakral Çakra 108 Mala Difüzör Bilekliği (18MB-03)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 1
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

SAKRAL ÇAKRA 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Karneliyan : Enerji verir, Canlandırır, Dişil yönünüzü dengeler, geçmişin savaşçı niteliklerinden bağımsızlaştırırken, sabırsızlıkla başa çıkmanızda destekleyici rol oynar. Sodalit Taşı : Zihinsel karışıklığı, huzursuzluğu, aşırı duyarlılığı, korkuyu ve yetersizlik duygularını hafifletir.
İÇİNDEKİLER :
Ylang Ylang
İPİN UZUNLUĞU :
Asansörlü Ayarlanılabilir
KUTSAL DESENLER :
Sakral Çakra:Yaratma gücü,Cinsellik,ilişkiler,Duygusal denge,düşüncelerdeki akışlar,Uyum,Empati,5 duyu ile hayattan alınan keyif ve haz,bolluk&bereket,Tatmin,Enerji-canlılık,Spontanlık,kişisel genişleme,Özgürlük konuları etki alanlarıdır.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Kot mavisi Turuncu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR