Sakral Çakra  108 Mala Kolyesi
Sakral Çakra  108 Mala Kolyesi
Sakral Çakra  108 Mala Kolyesi
Sakral Çakra  108 Mala Kolyesi
SAKRAL ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ
SAKRAL ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ

SAKRAL ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ (108M-06)

Fiyat : ₺1.330,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.596,00
Toplam Stok Adedi : 2
₺266,00 'den başlayan taksitlerle
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ay taşı : Rüya taşı, Sezgisellik sağlar, Umut kazandırır. 2. Çakranın taşlarındandır, dişil yönleri dengeler. Karneliyan : Enerji verir, Canlandırır, Dişil yönünüzü dengeler, geçmişin savaşçı niteliklerinden bağımsızlaştırırken, sabırsızlıkla başa çıkmanızda destekleyici rol oynar. Sodalit Taşı : Zihinsel karışıklığı, huzursuzluğu, aşırı duyarlılığı, korkuyu ve yetersizlik duygularını hafifletir.
KUMAŞ TÜRÜ :
Pamuklu
KUTSAL DESENLER :
Sakral Çakra:Yaratma gücü,Cinsellik,ilişkiler,Duygusal denge,düşüncelerdeki akışlar,Uyum,Empati,5 duyu ile hayattan alınan keyif ve haz,bolluk&bereket,Tatmin,Enerji-canlılık,Spontanlık,kişisel genişleme,Özgürlük konuları etki alanlarıdır.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
ÜRÜNÜN BOYU :
90 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR