Selene Ay Tutkunları Kiti
Selene Ay Tutkunları Kiti
Selene Ay Tutkunları Kiti
Selene Ay Tutkunları Kiti
Selene Ay Tutkunları Kiti

Selene Ay Tutkunları Kiti (RKKOL-06)

Fiyat : ₺1.750,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.100,00
Toplam Stok Adedi : 2
₺350,00 'den başlayan taksitlerle
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür. Labradorit taşı : Yüksek koruma, Psişik güç kazandırır. Zihinsel keskinliği, ilhamı ve özgünlüğü teşvik ederek, aynı anda birçok olasılığı görmenizi ve güvensizliği, endişeyi, korkuyu ve stresi azaltmanızı sağlar. Selenit taşı : Yüksek benlik, Ağrı alır, Rehber Meleklerle iletişimi kolaylaştırır, Üzerine bıraktığınız her şeyi temizler, Işık taşıyandır, her yere ışık getirerek iyileşmeyi sağlar.
KULLANMA TALİMATLARI :
Kitlerimizin içindeki kalvuzları takip ederek ritüeli uygulayın.
ÜRÜNLERLE İLGİLİ AÇIKLAMA :
Selene Ay Tutkunları Kiti içinde; Ritüel Kartı, Ritüel Mumu, Ay Taşı Bileklik,Dolunay sprey, Yeniay taş iksir, Selenit Taşı, Labradorit Taşı ve Palo Santo tütsü bulunmaktadır.
ÜRÜNÜN BOYU :
21 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
21 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR