Solar Pleksus Çakra 108 Mala Kolyesi
Solar Pleksus Çakra 108 Mala Kolyesi
Solar Pleksus Çakra 108 Mala Kolyesi
SOLAR PLEKSUS ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ
SOLAR PLEKSUS ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ
SOLAR PLEKSUS ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ

SOLAR PLEKSUS ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ (108M-01)

Fiyat : ₺1.330,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.596,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺266,00 'den başlayan taksitlerle

 

SOLAR PLEKSUS ÇAKRA 108 MALA KOLYESİ

 

108 Mala Kolyeler koleksiyonumuz Çakralarımıza ve Gezegenlere göre enerjetik desteklerle yapılmıştır. Birbirinden güzel Doğal taşları ve titreşimlerine göre aromatik yağlarla beslenmiş rudraşka boncukları ile birleştirilmiş 108 MALA Kolyelerin püskülleri pamuklu ve kök boyalarla boyanmış muhteşem ipliklerle hazırlanmaktadır. 

Bu Mala Kolyemiz Solar Pleksus yani Mide Çakrasını aktive eden ve besleyen bocuklarla bezenmiştir. Rudraşka boncukları ise, uzun süre patçulinin o muhteşem refah ve bereket veren enerjisinde bekletilmiştir. Kolyeyi paketinden açar açmaz mis gibi kokularla, Güç, Özgüven,Başarı ve Bolluk&bereket enerjileri yayan 108 Mala kolyenizi hemen kullanmak isteyeceksiniz...

108 MALA Kolyelerimizi ve 18 MALA Bilekliklerinizi sitemizden inceleyiniz.

ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kalsit: Kalsitin teslimiyetçi ruhu sayesinde olumsuz düşüncelerden, korkulardan, bağımlılıklardan arınmış halde yaşamımızı sürdürebiliriz. Auradaki olumsuz enerjilerin temizlenmesi için Bakır ile birlikte kullanabiliriz. Kaplangözü taşı : Cesaret, Başarı, Özgüven, Bolluk ve Refah enerjileri yayar, Solar Pleksus (mide) çakrasını aktive eder. Pirit taşı : Bolluk ve Refah enerjileri yayar, eleştirilere karşı hassasiyetinizi azaltır ve gelecek hedeflerinize odaklanmanıza yardım eder. Başarı verir, Özgüven kazandırır. Sitrin : “Para taşı” olarak bilinen sitrin kristali cüzdanınızda veya cebinizde taşındığında sadece finansal değil istediğiniz tüm konulardaki (maneviyat dahil) zenginliği ve bolluğu çağırır.
KUMAŞ TÜRÜ :
Pamuklu
KUTSAL DESENLER :
Mide Çakrasının etki alanları;Sağlıklı ego,Özgüven, Kişisel güç, tutku, Hırs, Yönlendirmek,keskin anlayış, kararlılık,kişileri kontrol altına alma isteği,Enerji-Canlılık, Arzular, İrade, Sosyal vicdan, sağlıklı sindirim sistemi, Metabolizma değişimi
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Karışık Renkte
ÜRÜNÜN BOYU :
90 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR