Akuamarin Kolye
Akuamarin Kolye
Akuamarin Kolye

Akuamarin Kolye (ZIN-02)

Total Stock : 1

 

 

AKUAMARİN KOLYE 

Sakinleştirici, serinletici, yüksek iletişim kabiliyeti

Fazla ateş yaratan enerjilerini sakinleştirir ve farklı bakış açıları arasında anlayışı destekler. Kişilerin monoton ve fazla sakin hayatını normal seviyesine getirmek için atalet enerjinin temizlenmesine ve kişinin geçmiş kalıplarından kurtulmasına destek olur.

Akuamarin bağlılık düzeyindeki her şeyi esaret duygusundan kurtarır. Zihnimizde taşıdığımız anne babadan bize geçen, geçmiş nesillerden aktarılan veya bizim çocukluğumuzdan bu yana edindiğimiz ve bağımlısı olduğumuz tüm davranışların altında yatan duygulardan rahatça kurtulmamıza yardımcı taştır. Bağımlılıkları geniş anlamda ele alırken; çöp-ev şekline gelecek kadar eşya biriktiren hayatından kolay kolay bir şey çıkaramayanlara destek olur ve eylem planı kazandırır.

Kişinin yaşadığı ve iz bırakan eski ilişkilerden gelen hisleri şefkatle özgürleştirmesine destekler. Yaşanmış ilişki dengesizliklerinde, bu güne dek kinlenme yaratan düşünceleri masaya yatırarak, tekrar eden duygusal kalıpların ilişkilerinin hangi noktasında ortaya çıktığını görmesine yardım eder. Akuamarin kristali, kederle, üzüntüyle başa çıkmada faydalıdır.

925 Ayar gümüş kasası ve zinciri ile beraber satılmaktadır.

Temizleme yöntemleri için Lütfen youtube "Gaye Döşer" kanalını ziyaret ediniz.

Sorularınız için; 

[email protected]

GSM; 0534 5512210

 

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Akuamarin taşı : Sakinleştirici, serinletici, yüksek iletişim kabiliyeti kazandırır.
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ZİNCİR UZUNLUĞU :
18 cm
Similar Items