Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu
Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu
Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu
Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu
Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu

Aragonit Salkım Küme Kolye Ucu (KOLUÇ-36)

Price : ₺532,00  + VAT
Vat included : ₺638,40
Total Stock : 2
₺159,60 With install ments starting from
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Aragonit : Metafizik çalışmalarında kırmızımsı olan ve mavi olan kullanılır. Haftada bir temizlenmesi önerilir. Selenit ile birlikte kullanıldığında kişinin sevgi ve şevkat tarafını geliştirir.
KAPLAMA :
Gümüş kaplama
MADENİ :
Alpakadandır.
RENGİ :
Toprak Tonları
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
10-20 gr arasında
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN