Bilgelerden Koruma ve Bilgelik Yardımı almak için Kristal Izgara

Bilgelerden Koruma ve Bilgelik Yardımı almak için Kristal Izgara (HWOOD-10)

Price : ₺359,00  + VAT
Vat included : ₺423,62
Total Stock : 1
₺141,21 With install ments starting from

 BİLGELERDEN KORUMA VE BİLGELİK YARDIMI ALMAK İÇİN KRİSTAL IZGARA

 

BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Akik taşı : Canlılık, cinsellik, yaratıcılık, irade kazandırır. Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır. Fantom Kuvars : DNA‘sında bulunan ataları ve bulunduğu toplumun kültürü ile ilgili tüm bilgiler ile arası iyi olmayan ve kabul etmek istemeyenlere içsel barış getirir. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür. Kyanit : Yüksek titreşimli bir taştır, Üzerinde her şeyi temizleyebilirsiniz, Tüm çakralara hitap eder, Sezgiselliği arttırır.Mavi Kiyanit, baş çevresindeki yüksek çakraların açılması ve entegrasyonu için yararlı bir taştır. Pembe Kuvars taşı : Aşk, Muhabbet, Tolerans, Uyum, Koşulsuz sevginin en çok kullanılan taşıdır.
İPİN CİNSİ :
Saten
KUTSAL DESENLER :
Kurukafa ; İlk bakıldığında korkutucu gözükse de, aslında mana olarak büyülü derin anlamlar taşır.En büyük etkisi bize zarar verebilecek bütün enerjilerden korunmak diğeri de Atalarımızın bilgeliğinden sezgisel yardım alarak yolumuzu aydınlatmaktır.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Açık Yeşil Karışık Renkte Mor Pembe Yeşil
ÜRÜNÜN BOYU :
27 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
14 cm