Bilgelerden Koruma ve Bilgelik Yardımı almak için Kristal Izgara

Bilgelerden Koruma ve Bilgelik Yardımı almak için Kristal Izgara (HWOOD-10)

Price : ₺430,80  + VAT
Vat included : ₺508,34
Total Stock : 1
₺127,09 With install ments starting from

 BİLGELERDEN KORUMA VE BİLGELİK YARDIMI ALMAK İÇİN KRİSTAL IZGARA

 

KUTSAL DESENLER :
Kurukafa ; İlk bakıldığında korkutucu gözükse de, aslında mana olarak büyülü derin anlamlar taşır.En büyük etkisi bize zarar verebilecek bütün enerjilerden korunmak diğeri de Atalarımızın bilgeliğinden sezgisel yardım alarak yolumuzu aydınlatmaktır.
ÜRÜNÜN ENİ :
14 cm
ÜRÜNÜN BOYU :
27 cm
RENGİ :
Yeşil Pembe Mor Karışık Renkte Açık Yeşil
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
İPİN CİNSİ :
Saten
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Pembe Kuvars taşı : Aşk, Muhabbet, Tolerans, Uyum, Koşulsuz sevginin en çok kullanılan taşıdır. Kyanit : Yüksek titreşimli bir taştır, Üzerinde her şeyi temizleyebilirsiniz, Tüm çakralara hitap eder, Sezgiselliği arttırır.Mavi Kiyanit, baş çevresindeki yüksek çakraların açılması ve entegrasyonu için yararlı bir taştır. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür. Fantom Kuvars : DNA‘sında bulunan ataları ve bulunduğu toplumun kültürü ile ilgili tüm bilgiler ile arası iyi olmayan ve kabul etmek istemeyenlere içsel barış getirir. Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır. Akik taşı : Canlılık, cinsellik, yaratıcılık, irade kazandırır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
Similar Items