Bolluk&Bereket Kiti

Bolluk&Bereket Kiti (RKKOL-07)

Price : ₺2.240,00  + VAT
Vat included : ₺2.688,00
Total Stock : 1
₺448,00 With install ments starting from
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Aventurin taşı : Enerji veren, Bollu ve Bereket Kristali, Şans taşı, Büyüme, Güven veren bir kuvars kristalidir. Kaplangözü taşı : Cesaret, Başarı, Özgüven, Bolluk ve Refah enerjileri yayar, Solar Pleksus (mide) çakrasını aktive eder. Pirit taşı : Bolluk ve Refah enerjileri yayar, eleştirilere karşı hassasiyetinizi azaltır ve gelecek hedeflerinize odaklanmanıza yardım eder. Başarı verir, Özgüven kazandırır. Sitrin : “Para taşı” olarak bilinen sitrin kristali cüzdanınızda veya cebinizde taşındığında sadece finansal değil istediğiniz tüm konulardaki (maneviyat dahil) zenginliği ve bolluğu çağırır.
KULLANMA TALİMATLARI :
Kitlerimizin içindeki kalvuzları takip ederek ritüeli uygulayın.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Altın rengi Mor
TÜTSÜ:
Palo Santo: yetiştiği coğrafya ile sınırlı kalmamış yumuşak, odunsu ve ılık kokusu yüzünden günümüzde dünyanın pek çok yerinde tercih edilir olmuştur. Etkili bir sakinleşme ve rahatlama kokusudur.
ÜRÜNLERLE İLGİLİ AÇIKLAMA :
Bolluk Bereket Kiti içindekiler; Pirit, Aventurin, Kaplangözü, Dişli Sitrin kristali, Para Magnet bileklik, Sandal tütsü, Para yaratım tütsüsü, Ritüel Açıklaması, Mor para kesesi.
ÜRÜNÜN BOYU :
22 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
22 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN