Enerjisel Koruma Kiti

Enerjisel Koruma Kiti (RKKOL-02)

Price : ₺215,00  + VAT
Vat included : ₺253,70
Total Stock : 2
₺126,85 With install ments starting from
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Dumanlı Kuvars taşı : Topraklayıcı, Kök Çakrayı aktive eder, Koruyucu,, korku, öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı gibi bastırılmış duyguları serbest bırakan taştır. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür. Selenit taşı : Yüksek benlik, Ağrı alır, Rehber Meleklerle iletişimi kolaylaştırır, Üzerine bıraktığınız her şeyi temizler, Işık taşıyandır, her yere ışık getirerek iyileşmeyi sağlar. Siyah Turmalin taşı : Psişik koruma sağlar. Üzerinde ya da yakınında siyah turmalin tutmak, auranızı temiz ve enerjinizi her zaman dengede tutar.
İÇİNDEKİLER :
Adaçayı Gül Mutlak Palo Santo Ağacı Özü
KULLANMA TALİMATLARI :
Kitlerimizin içindeki kalvuzları takip ederek ritüeli uygulayın. Konik tütsüyü kullanmak için paket içerisinden çıkardığınız konik tütsüyü, metal tütsülüğe özenle yerleştiriniz. Uç kısmını kibrit ya da çakmak ile alev alıncaya kadar yakarak, alev alması sonrasında üfleyerek söndürünüz. Meditasyonda veya günlük ritüelinizin bir parçası olarak vücudunuzun üzerine yada odanıza püskürtün.Muhteşem terapötik aromasını içinize çekin ve niyetlerinizi belirleyin.Spreyin amacını taşıyan niyetleriniz için kullanabilirsiniz.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
TÜTSÜ:
Beyaz Adaçayı:çok eski zamanlardan beri şifalı özellikleri ile öne çıkan ve pek çok yararı bulunan son derece ayrıcalıklı bir bitkidir. Adaçayı güçlü bir sakinleştirici, solunum yollarını rahatlatıcı, teskin edicidir.
ÜRÜNLERLE İLGİLİ AÇIKLAMA :
Enerjisel Koruma Kitinin İçinde; Selenit Taşı, Dumanlı Kuvars Kristali, Kristal Kuvars taşı, Siyah Turmalin Kaya Taş, Enerji Temizliği Oda Sprey,Palo Santo ağaç tütsü, Gül Konik tütsüsü bulunmaktadır.
ÜRÜNÜN BOYU :
22 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
22 cm