Kristalli Cam Pipet
Kristalli Cam Pipet
Kristalli Cam Pipet
Kristalli Cam Pipet
Kristalli Cam Pipet
Kristalli Cam Pipet

Kristalli Cam Pipet (KCP-01)

Price : ₺630,00  + VAT
Vat included : ₺756,00
Total Stock : 1
₺126,00 With install ments starting from
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır.
KRİSTAL SU ŞİŞELERİ NASIL KULLANILIR? :
2. Bu şekilde, odaklanmış  bir enerji kristale aktarılabilir ve en nihayetindede kristal de bunu suya aktaracaktır . 3. Kristalleri taşıyan su şişesini tutun ve kendinizi sevme,  kendinize daha fazla uyum sağlama niyetine odaklanın. Niyetiniz, daha mevcut olmanıza yardımcı olmanın yanı sıra kendinizle ilişkinizi geliştirmeye çalışacaktır.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Mor
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-5 gr arasında
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
UZUNLUĞU :
22 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN