Sri Yantralı Pembe Kuvars  Taşı Kolye
Sri Yantralı Pembe Kuvars  Taşı Kolye
Sri Yantralı Pembe Kuvars  Taşı Kolye
Sri Yantralı Pembe Kuvars  Taşı Kolye

Sri Yantralı Pembe Kuvars Taşı Kolye (BTK-110)

Price : ₺644,00  + VAT
Vat included : ₺772,80
Total Stock : 1
₺128,80 With install ments starting from
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Pembe Kuvars taşı : Aşk, Muhabbet, Tolerans, Uyum, Koşulsuz sevginin en çok kullanılan taşıdır.
KUTSAL DESENLER :
Sri Yantra: Asyada çok saygı görür, çünkü ruhun kaynaktan (merkezi nokta) çıktığı ve maddeye indiği (maddeye yani aşağı doğru bakan üçgeni - maddenin veya dişil inşanın simgesi olan), sonunda kendi kendini düzelten süreci doğru şekilde gösteriyor
MADENİ :
Pirinçtir.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Pembe
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
20-30 gr arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
23 cm
UZUNLUĞU :
35cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN