ZÜMRÜT KOLYE
ZÜMRÜT KOLYE
ZÜMRÜT KOLYE

ZÜMRÜT KOLYE (BTK-61)

Price : ₺916,86  + VAT
Vat included : ₺1.081,89
Total Stock : 1
₺180,32 With install ments starting from
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
ÜRÜNÜN BOYU :
35 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
40-50 arasında
Sorularınız için;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Yeşil tonları Yeşil Altın rengi
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ADET:
1 ADET
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Zümrüt : Zümrüt kristalleri yeşil ışınların en saf yayılımını gerçekleştirirler. Kalbi açar ve auradaki ağır enerjileri ortadan kaldırır. Kişinin alanına, sağlık, bereket, cesaret, şefkat, aşk ve umut taşır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.