2021 ve Ötesi-Astrolojik Öngörülerim
2021 ve Ötesi-Astrolojik Öngörülerim

2021 ve Ötesi-Astrolojik Öngörülerim (kit-35)

Fiyat : ₺150,00
KDV Dahil : ₺150,00
Toplam Stok Adedi : 89
₺150,00 'den başlayan taksitlerle

20121 ve ÖTESİ - ASTROLOJİK ÖNGÖRÜLERİM

 

Öner Döşer 

AstroArt Astroloji Okulu Yayınları 

2021 ve ÖTESİ - ASTROLOJİK ÖNGÖRÜLERİM isimli bu kitap, Öner Döşer tarafından, kadim astrologların da gözettiği şekliyle, geleceğin tahmin edilebilir olmasının faydalarını gözeterek yazılmış, astrolojik bir ‘geleceği öngörme’ kitabıdır. İçinde bulunduğumuz dönemi küresel olarak klasik astroloji teknikleri ile irdeleyen ve geleceği öngörme sanatını ortaya koyan bu kitapta, 2021 ve Ötesi ismini ziyadesiyle hak edecek kadar öngörü okuyabilecek ve geleceğin nelere muktedir olduğunu görme şansına erişebileceksiniz! 

Yakın gelecekten uzak geleceğe doğru bir zaman tüneli içerisine girmiş olduğunuzu hissettirecek öngörüleri ile Öner Döşer, dünyada insanoğlunu nasıl bir gelecek bekliyor sorunsalına çarpıcı, uyandırıcı ve yol gösteren güçlü bir ışık tutuyor! 

Bu kitapta, bir senenin tüm tutulmaları hakkında ayrıntılı tefsirler, yönünüzü bulmanızda size kılavuzluk edecek öngörüler ve yine 2021 yılının tüm yeniay ve dolunayları için açıklayıcı, tavsiye verici yorumlar bulacaksınız. Doğru zamanda doğru yerde olmak belki de sizin için hiç bu seneki kadar kolay olmayacak çünkü tüm sene için Öner Döşer tarafından değerlendirilmiş hafta hafta ve günbegün yorumlar ve bazen sizi düşündüren günün mottoları ile önemli bir şans elde edeceksiniz. 

KİTABIN KÜNYESİ: 

Kitap Adı: 2021 ve Ötesi – Astrolojik Öngörülerim 

Yazar: Öner Döşer

Yayımlayan: AstroArt Astroloji Okulu Yayınları 

Editör: Mustafa Konur, Dilara Efeoğlu  

Kapak ve İç Tasarım: Mustafa Konur 

Dili: Türkçe 

Kağıt: 2. Hamur 

Cilt: Ciltsiz

Boyutları: 16,5 x 21 cm. 

Sayfa Sayısı: 232 sayfa 

Yayımlanma tarihi: Aralık 2020 

ISBN: 978-605-69961-9-1 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR