Kutsal Desenler Mix Kolye
Kutsal Desenler Mix Kolye
Kutsal Desenler Mix Kolye

24 Altın Kaplama Kutsal Desenler Mix Kolye (MSK-01)

Fiyat : ₺304,29  + KDV
KDV Dahil : ₺365,15
Toplam Stok Adedi : 2
₺121,72 'den başlayan taksitlerle
ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İPİN CİNSİ :
Saten
İPİN UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
KUTSAL DESENLER :
Altıgen(Hegzagonal) desen titreşimi; Pentagon organik yaşamın şekli olsa da, evrenin inorganik elementlerinin çoğu altıgen ile inşa edilir.Verimin en bol olduğu, büyümeyi sağlayan muhteşem ve yüksek bir titreşim yaymaktadır. Küp:Sabır ve tutarlılığa ihtiyaç duyan sağlam bir temel ve istikrar enerjisi yayar.Olayların olması gereken en mükemmel zamanlarında gelişmelerini destekler.Toprak elementiyle ilişkilendirilir ve Kök Çakra'ya karşılık gelir. . Merkabah: insan enerjisini yeniden yapılandırmak için kullanılıyor, böylece daha yüksek bir frekans içinden geçebiliyor, ama her zaman Chi'nin (yaşam gücü) akışını arttırdığı biliniyor. Yaşam Çiçeği:Yaşam Tohumunun bir çok kere yinelemesidir ve bir daire içinde yer alan on dokuz çakışan daire ile çizilir.Hedefleri ve arzuları başarılı bir sonuca ulaştıran tezahür ızgaralarıdır. Enerjileri arttırmak için güçlü bir koruyucudur.
MADENİ :
Pirinçtir.
RENGİ :
Altın rengi
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-10 gr. arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
5 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR