3. Göz Çakrası18 Mala Difüzör Bileklik
3. Göz Çakrası18 Mala Difüzör Bileklik

3. Göz Çakrası18 Mala Difüzör Bileklik (18MB-06)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 2
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

3. GÖZ ÇAKRASI 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Ametist taşı : Bağımlılıklardan kurtulma, Korunma, Enerji temizliği en iyi yaptığı konulardır. Florit : Aura temizliği yapar. Netlik kazandırır.Duyguları sakinleştiriyor ve ruhla iletişimi geliştiriyor. Konsantrasyon ve dikkat eksikliği durumlarında yardımcı olur. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür.
İÇİNDEKİLER :
Frankincense
İPİN UZUNLUĞU :
Asansörlü Ayarlanılabilir
KUTSAL DESENLER :
3. Göz Çakrasının etki alanları:Telepati,kanallık,Sezgisellik,ilham,psişik yetenekler,kendi yarattığı gerçekliğe giriş kapısı,geçit,anlayış,hayal edebilme yeteneği,hissetme,astral seyahat,bilgelik,konsantrasyon kabiliyeti,içgörü,doğrudan alg
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Mor Yeşil tonları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR