Boğaz Çakrası 108 Mala Difüzör Bileklik
Boğaz Çakrası 108 Mala Difüzör Bileklik
Boğaz Çakrası 108 Mala Difüzör Bileklik

Boğaz Çakrası 108 Mala Difüzör Bileklik (18MB-05)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 1
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

BOĞAZ ÇAKRASI 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür. Lapis Lazuli Taşı : İçsel görü, Asalet verir, Usta iletişim taşıdır.Rüyaları arttırır, aydınlığa kavuşur, zihinsel dayanıklılığı artırır ve uykusuzluğa yardımcı olur. Larimar taşı : Huzur ve rahatlama verir, Endişe taşı olarak kullanılabilir. Su elementi ile ilişkilendirilir, Sakinleştirir.
İÇİNDEKİLER :
Okaliptüs
İPİN UZUNLUĞU :
Asansörlü Ayarlanılabilir
KUTSAL DESENLER :
Boğaz Çakrasının etki alanları:Ustalıkla iletişim, dingin bir zihin, seçim, gerçekler, ses, imaj, üslub, dinleme, konuşma, yazma, farkındalık,titreşim, kendini ifade etme
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Mavi Tonları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR