Dekoratif  Aum  Yuvarlak Stick Tütsülük
Dekoratif  Aum  Yuvarlak Stick Tütsülük
Dekoratif  Aum  Yuvarlak Stick Tütsülük

Dekoratif Aum Yuvarlak Stick Tütsülük (TÜTLK-02)

Fiyat : ₺210,00  + KDV
KDV Dahil : ₺252,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺126,00 'den başlayan taksitlerle

 

Kötü enerjilerden kurtulmak, güzel enerjileri evinize çekmek istemez misiniz? Bunun yanında mükemmel bir oda kokusuna sahip olmak da hediyeniz olacak. Pek çok kişi için dekoratif yuvarlak stick tütsülük hem güzel bir aksesuar hem de oldukça işlevsel bir üründür.,

 

Stick Tütsülük İle Auranızı Yenileyin

 

Enerjilere inanıyor musunuz? Her bir kokunun kendine göre bir enerjisi vardır ve evinize gelecek enerjileri de çeker ya da iter. O nedenle evde tütsü kullanmak önemlidir. Tütsü seçimi kadar tütsülük seçimi de bir o kadar önemlidir. Seçim yaparken ürünün hem işlevsel olması hem de dekorasyonunuza uyum sağlaması gerekecektir.

 

Seçim yaparken ahşaptan olan ürünleri tercih etmek, özellikle otantik bir havaya sahip olan evler için ideal seçim olacaktır. Seçtiğiniz tütsülüğün, dökülen külleri tutabilecek kapasitesi olması bir yandan stick tütsüler bir yanda da konik tütsüler için uygun olması önemlidir. Bu ürün tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

 

Dekorasyonunuzun En Eşsiz Parçası

 

Ürün ahşap rengindedir ve aynı zamanda altın yaldızlı süslemeleri bulunuyor. Tam orta bölümünde kanatlarını açmış bir kuş şeklinin bulunuyor olması, iyi haberlerin müjdecisi olarak karşınıza çıkıyor. Yan bölümlerde bulunan yıldız motifleri sayesinde ise kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

 

Ürün çok fazla yer kaplamakla birlikte 5 adet stick tütsüyü bir arada yakabilmenize imkan sağlıyor. Bu sayede ortamınızın enerjisini ve kokusunu rahat bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. Yuvarlak stick tütsülük sayesinde, dökülen külleri temizlemek de bir o kadar kolay olacaktır.

 

Renk Seçeneği: Ürün ahşap renkli olarak sizlere sunuluyor. Ahşap rengi her türlü dekorasyona uyum sağlayabilecek bir renk seçeneği olarak karşınıza çıkıyor. Bu sayede her bir kişi, evinin dekorasyonunu doğru bir şekilde kullanma şansına erişiyor.

 

Sitcklerin Kokularını Enerjinize Göre Seçin

 

Doğru bir enerjiye sahip olabilmek, pozitifi çekerken, negatifi itebilmek adın seçtiğiniz kokulara her zaman çok dikkat etmelisiniz. Kokular, evren ile direkt olarak ilişkilidir ve bu nedenle kokuların enerjilerine inanmalısınız. Baş ağrılarına yasemin kokusu iyi gelirken, tarçın kokusu parayı çeken bir kokudur. Seçimlerinizi ona göre yapmanız çok önemlidir.

 

 

 

 

Pek çok kişi yuvarlak stick tütsülük seçeneğini sadece dekorasyon amaçlı kullanıyor. Ancak, tütsü yakmayı seven biri iseniz bu ürünü işlevsel olarak da kullanabilirsiniz. Böylece tütsülerinizden dökülen küller yaşam alanınızı kirletmez, kolay bir şekilde temizlik sağlanmış olur. Dekoratif amaçlı kullanacaksanız da her türlü dekorasyona tam uyum sağlayan bir yapı sunacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR