Elegant Krizopras Doğal Taş Butik Kolye
Elegant Krizopras Doğal Taş Butik Kolye
Elegant Krizopras Doğal Taş Butik Kolye
Elegant Krizopras Doğal Taş Butik Kolye

Elegant Krizopras Doğal Taş Butik Kolye (BTK-36)

Toplam Stok Adedi : 0
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Enerji taşları %100 doğal ve gerçek taşlardır; nötrllenip temizlendikten sonra şarj edilmiş ve bitkisel soya mumu ile infüzyon edilmiştir Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Krizopras:Kendinize fazla odaklanıyor olabilirsiniz. Başkalarının size ihtiyacı olduğu ve onlara vakit ayırmanız gereken dönemlerde bu yüzden öfkeli hissedebilirsiniz ve sinirli halinizi onlara yansıtabilirsiniz. Krizopras Kolye size yardımcı olur.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
40-45 gr. arasında değişiyor.
UZUNLUĞU :
35cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR