Elegant Topaz Doğal Taş Kolye
Elegant Topaz Doğal Taş Kolye
Elegant Topaz Doğal Taş Kolye
Elegant Topaz Doğal Taş Kolye

Elegant Topaz Doğal Taş Kolye (BTK-93)

Fiyat : ₺2.027,20  + KDV
KDV Dahil : ₺2.432,64
Toplam Stok Adedi : 3
₺405,44 'den başlayan taksitlerle
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Topaz : Bu taş yolunuzu aydınlatan ve size yol gösteren bir rehber niteliğindedir. Kaderini keşfetmek üzere yola çıkan bir kaşife yol gösteren bir rehber gibidir.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Kırık Beyaz
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN BOYU :
20 cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR