Gümüş Rengi Kutsal Desenler Mix Kolye
Gümüş Rengi Kutsal Desenler Mix Kolye
Gümüş Rengi Kutsal Desenler Mix Kolye
Gümüş Rengi Kutsal Desenler Mix Kolye

Gümüş Rengi Kutsal Desenler Mix Kolye (MSK-02)

Fiyat : ₺289,80  + KDV
KDV Dahil : ₺347,76
Toplam Stok Adedi : 2
₺173,88 'den başlayan taksitlerle
KUTSAL DESENLER :
Küp:Sabır ve tutarlılığa ihtiyaç duyan sağlam bir temel ve istikrar enerjisi yayar.Olayların olması gereken en mükemmel zamanlarında gelişmelerini destekler.Toprak elementiyle ilişkilendirilir ve Kök Çakra'ya karşılık gelir. . Yaşam Çiçeği:Yaşam Tohumunun bir çok kere yinelemesidir ve bir daire içinde yer alan on dokuz çakışan daire ile çizilir.Hedefleri ve arzuları başarılı bir sonuca ulaştıran tezahür ızgaralarıdır. Enerjileri arttırmak için güçlü bir koruyucudur. Merkabah: insan enerjisini yeniden yapılandırmak için kullanılıyor, böylece daha yüksek bir frekans içinden geçebiliyor, ama her zaman Chi'nin (yaşam gücü) akışını arttırdığı biliniyor. Altıgen(Hegzagonal) desen titreşimi; Pentagon organik yaşamın şekli olsa da, evrenin inorganik elementlerinin çoğu altıgen ile inşa edilir.Verimin en bol olduğu, büyümeyi sağlayan muhteşem ve yüksek bir titreşim yaymaktadır.
ÜRÜNÜN BOYU :
5 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-10 gr. arasında
SORULARINIZ İÇİN;
[email protected] adresine yazabilirsiniz. 0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Gümüş rengi
MADENİ :
Pirinçtir.
ADET:
1 ADET
KAPLAMA :
Gümüş kaplama
İSTEĞE GÖRE BOY AYARLANILABİLİR Mİ? :
Evet
İPİN UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir
İPİN CİNSİ :
Saten
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR