Ham Salkım Aragonit Cep Taşı
Ham Salkım Aragonit Cep Taşı
Ham Salkım Aragonit Cep Taşı

Ham Salkım Aragonit Cep Taşı (HAMKÜM-76)

Fiyat : ₺392,00  + KDV
KDV Dahil : ₺470,40
Toplam Stok Adedi : 1
₺156,80 'den başlayan taksitlerle

Ham Salkım Aragonit Cep Taşı

 

ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Aragonit : Metafizik çalışmalarında kırmızımsı olan ve mavi olan kullanılır. Haftada bir temizlenmesi önerilir. Selenit ile birlikte kullanıldığında kişinin sevgi ve şevkat tarafını geliştirir.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
20-30 gr arasında
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR