İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi
İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi
İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi
İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi
İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi

İki Taraflı Çakra Difizör Kolyesi (CAK-01)

Fiyat : ₺301,39  + KDV
KDV Dahil : ₺361,67
Toplam Stok Adedi : 1
₺120,56 'den başlayan taksitlerle

METATRON KÜP VE  YAŞAM ÇİÇEĞİ AROMA DİFÜZÖR ÇAKRA KOLYESİ

 

AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
KUTSAL DESENLER :
Yaşam Çiçeği:Yaşam Tohumunun bir çok kere yinelemesidir ve bir daire içinde yer alan on dokuz çakışan daire ile çizilir.Hedefleri ve arzuları başarılı bir sonuca ulaştıran tezahür ızgaralarıdır. Enerjileri arttırmak için güçlü bir koruyucudur. Metatron Küp : Yaratılışın bir haritası olduğu söylenir, “Büyük Patlama”nın ve o olaydan dalgalanan her zaman ortaya çıkan enerjinin kağıda çizgi ile aktarılması da diyebiliriz.İlahi ve dünyevi amacınızdan emin değilseniz sizin için idealdir.
MADENİ :
Pirinçtir.
RENGİ :
Altın rengi
ÜRÜNÜN BOYU :
90 cm
ZİNCİR UZUNLUĞU :
60 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR