KaplanDemir ve Ocean Jasper Erkek Bilekliği
KaplanDemir ve Ocean Jasper Erkek Bilekliği
KaplanDemir ve Ocean Jasper Erkek Bilekliği

KaplanDemir ve Ocean Jasper Erkek Bilekliği (ERB-04)

Fiyat : ₺490,00  + KDV
KDV Dahil : ₺588,00
Toplam Stok Adedi : 5
₺147,00 'den başlayan taksitlerle

KAPLANDEMİR VE OCEAN JASPER ERKEK BİLEKLİĞİ

 

İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Lava Taşı : Mağmanın katılaşmasıyla gelişimine başlayan lava taşı yeryüzüne çapalama(topraklama) ve sakinleştirici nitelikleriyle ünlüdür. Kök çakrayı aktive etmek ve diğer çakralarla senkronize etmek için iyi çalışır. Siyah Turmalin taşı : Psişik koruma sağlar. Üzerinde ya da yakınında siyah turmalin tutmak, auranızı temiz ve enerjinizi her zaman dengede tutar. Kaplan Demir taşı : Yönetme Gücü, Etkili İrade, Güçlüklerle başa çıkma becerisi kazandırır ve Köklenmiş alışkanlıkları serbest bırakır. Jasper : Doğal bir biliş kazandırarak içgüdüsel bir önsezi ile hayvanlarla iletişimi kolaylaştırır.. Beden ve Zihin titreşimlerini muazzam yükselterek fiziksel yaşlanma sürecini yavaşlatır. Dumanlı Kuvars taşı : Topraklayıcı, Kök Çakrayı aktive eder, Koruyucu,, korku, öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı gibi bastırılmış duyguları serbest bırakan taştır.
ZİNCİR UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir Asansörlü
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Toprak Tonları Siyah Alacalı renkler
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
Pirinçtir.
ADET:
1 ADET
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm 6 mm
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR