Kristal Izgaralar İçin Tamburlanmış Amazonit
Kristal Izgaralar İçin Tamburlanmış Amazonit
Kristal Izgaralar İçin Tamburlanmış Amazonit

Kristal Izgaralar İçin Tamburlanmış Amazonit (TAMB-111)

Fiyat : ₺67,39  + KDV
KDV Dahil : ₺80,87
Toplam Stok Adedi : 8
₺80,87 'den başlayan taksitlerle
ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Amazonit : Amazonit bize hakikati konuşmayı ve konuştuklarımızın hakikate dönüştüğünü öğretir.Algılama konusunda zihne berraklık kazandırır. Kişi ne istediğini tam olarak bilemiyorsa, net olarak anlamasına yardımcı olur. Amazonit taşı : Gerçeğin bilinçteki yansıması, İletişim, Uyum ve Güven kazandırır.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Turkuaz
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
20-25 Gr. arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
3 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
2 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR