Melek-i Rehber Kolyesi
Melek-i Rehber Kolyesi
Melek-i Rehber Kolyesi

Melek-i Rehber Kolyesi (TEMKOL-01)

Fiyat : ₺1.309,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.570,80
Toplam Stok Adedi : 1
₺261,80 'den başlayan taksitlerle

İLETİŞİM, GÜVEN VE SAKİNLİK

Rehber meleklerinizden istediğiniz niyet ve dilekler için onlarla bağlantıyı kolaylaştıran yüksek titreşimli kristal ve taşların, numaralojik rakam enerjisi ile birleşen ilahi enerjisi ile destek veren bu tılsımlı bileklik...

Cennet ile olan bağlantınızı geliştirebilmeniz ve ilahi olan melekleri çağırabilmeniz için yardım etmektedir. Yapmanız gereken sadece, Allah'ın sizi ne çok sevdiği ve koruduğunu hatırlamaktır sadece... Bu bileklik üzerinizde olduğu sürece, yürekten dua ederek istediğiniz niyetlere odaklanın ve kalbinizin derinliklerine bağlanarak o yüksek manyetik alanla niyetinizin nasıl gerçekleşeceğiniz izleyin.

Melekler sizi izlesin ve korusun... Dünya'da şükran ve Nezaketin hüküm sürdüğü uyumlu bir yaşam sürün...

Taşlar hakkında daha detaylı bilgi için yine bu mağazada bulabileceğiniz "DOĞA RUHLARI KRİSTALLER" kitabımı alabilirsiniz...

 

BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Akuamarin taşı : Sakinleştirici, serinletici, yüksek iletişim kabiliyeti kazandırır. Anjelit taşı : Melek taşı, sabır, huzur, iletişim kabiliyeti verir. Ay taşı : Rüya taşı, Sezgisellik sağlar, Umut kazandırır. 2. Çakranın taşlarındandır, dişil yönleri dengeler. Dumanlı Kuvars taşı : Topraklayıcı, Kök Çakrayı aktive eder, Koruyucu,, korku, öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı gibi bastırılmış duyguları serbest bırakan taştır.
İPİN UZUNLUĞU :
Asansörlü Ayarlanılabilir
MADENİ :
Pirinçtir.
RENGİ :
Karışık Renkte
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
22 gr.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR