Obsidyen kolye
Obsidyen kolye
Obsidyen kolye

Obsidyen kolye (ZIN-04)

Fiyat : ₺576,00  + KDV
KDV Dahil : ₺691,20
Toplam Stok Adedi : 1
₺172,80 'den başlayan taksitlerle

 

OBSİDYEN KOLYE

Duygusal iyileşme, topraklama

 

Duygusal bedeni geçmiş travmaların bıraktığı tortulardanarındırmak için kullanılabilir. Obsidyen taşı topraklayıp yüklerimizden biziarındırır. Sezgiyi ve yaratıcılığı güçlendirir. Objektif düşünme yeteneği verir.

Ruhun karanlıkta kalmış gölge yanlarını ışığı ileaydınlatır. Sezgiyle farkındalığı geliştirir. Koruyucu, topraklayan ve erkek enerjisine hakim bir taştır. Şamanik şifa uygulamalarında ruh ile bağlantı kurar ve geliştirir.

Fiziksel etkileri; Bedensel ve ruhsal olumsuzluklarınortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Titreşimi mide ve sindirim sistemi içiniyidir; Sindirim bozukluklarına yardımcı olur. Morarmalar, doku ve bağdokusurahatsızlıklarının iyileşmesini hızlandırır. Kalp bölgesinin dengelititreşmesine katkıda bulunur.

Maymun iştahlılık için kişinin başladığı işi tamamlamasıiçin siyah obsidyen taşını kullanabilirler.

925 Ayar gümüş kasası ve zinciri ile beraber satılmaktadır.

Temizleme yöntemleri için Lütfen youtube "Gaye Döşer" kanalını ziyaret ediniz.

Sorularınız için; 

[email protected]

GSM; 0534 5512210

 

 

 

 

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Obsidyen taşı : Topraklar, Kök çakranın en usta master taşlarındandır. İstikrar sağlar, sizi dünyanın köklerine bağlar, kendiniz güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Siyah
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-5 gr arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
1 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR