Pistachio Kalsit Doğal Kolye Ucu
Pistachio Kalsit Doğal Kolye Ucu
Pistachio Kalsit Doğal Kolye Ucu

Pistachio Kalsit Doğal Kolye Ucu (KOLUÇ-48)

Fiyat : ₺308,00  + KDV
KDV Dahil : ₺369,60
Toplam Stok Adedi : 1
₺123,20 'den başlayan taksitlerle

Pistachio Kalsit Doğal Kolye Ucu

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Kalsit: Kalsitin teslimiyetçi ruhu sayesinde olumsuz düşüncelerden, korkulardan, bağımlılıklardan arınmış halde yaşamımızı sürdürebiliriz. Auradaki olumsuz enerjilerin temizlenmesi için Bakır ile birlikte kullanabiliriz.
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
MADENİ :
Alpakadandır.
RENGİ :
Açık Yeşil Kahverengi Karışık Renkte
ÜRÜNÜN BOYU :
4 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR