Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk
Rodonit Obelisk

Rodokrosit Obelisk (PENPİR-24)

Fiyat : ₺2.380,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.856,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺476,00 'den başlayan taksitlerle
RENGİ :
Alacalı renkler Pembe Kırık Beyaz Gri tonları Gri
ÜRÜNÜN ENİ :
2 cm
ÜRÜNÜN BOYU :
6 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
40-50 arasında
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
ADET:
1 ADET
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Rodonit : Becerileri geliştirmek için gereken bilgiyi hatırlamak ve geliştirip cömertçe kullanmak için her türlü yardımı yapar. Yardımseverliği aşk ile yapmaya teşvik eder. Her zaman şükretmeyi akıl edebilecek farkındalık boyutuna taşır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR