Sakral Çakra Karnelyan Kolye Ucu
Sakral Çakra Karnelyan Kolye Ucu
Sakral Çakra Karnelyan Kolye Ucu
Sakral Çakra Karnelyan Kolye Ucu

Sakral Çakra Karnelyan Kolye Ucu (KOLUÇ-90)

Fiyat : ₺222,60  + KDV
KDV Dahil : ₺267,12
Toplam Stok Adedi : 3
₺133,56 'den başlayan taksitlerle
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Karneliyan : Enerji verir, Canlandırır, Dişil yönünüzü dengeler, geçmişin savaşçı niteliklerinden bağımsızlaştırırken, sabırsızlıkla başa çıkmanızda destekleyici rol oynar.
KUTSAL DESENLER :
Sakral Çakra:Yaratma gücü,Cinsellik,ilişkiler,Duygusal denge,düşüncelerdeki akışlar,Uyum,Empati,5 duyu ile hayattan alınan keyif ve haz,bolluk&bereket,Tatmin,Enerji-canlılık,Spontanlık,kişisel genişleme,Özgürlük konuları etki alanlarıdır.
MADENİ :
Alpakadandır.
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
RENGİ :
Gümüş rengi Turuncu
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
0-10 gr. arasında
ÜRÜNÜN BOYU :
5 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
5 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR