Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç i
Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç i
Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç i
Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç i
Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç i

Sitrin Küçük Bakır Gövdeli İşlenmemiş Kristal Kuvars Ağaç (KED-07)

Fiyat : ₺868,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.041,60
Toplam Stok Adedi : 1
₺173,60 'den başlayan taksitlerle

SİTRİN KÜÇÜK BAKIR GÖVDELİ İŞLENMEMİŞ KRİSTAL KUVARS AĞAÇ

 

 

MADENİ :
Bakırdır.
ÜRÜNÜN ENİ :
6 cm
ÜRÜNÜN BOYU :
10 cm
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
180-200 gr arasında
SORULARINIZ İÇİN;
0534 5512210'dan whatsapp yazışmaları ile bilgi alabilirsiniz.
RENGİ :
Şeffaf Sarı Beyaz Bakır rengi
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
ADET:
1 ADET
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Sitrin : “Para taşı” olarak bilinen sitrin kristali cüzdanınızda veya cebinizde taşındığında sadece finansal değil istediğiniz tüm konulardaki (maneviyat dahil) zenginliği ve bolluğu çağırır. Kristal Kuvars taşı : Programlanabilirlilik, Enerjilerin büyütür, Hafızayı geliştirir.Bir ışık taşıyandır. Bedeninde taşıyan, takı olarak takan kişilere yüksek bir farkındalık verir. Birlikte kullanılan kristallerin ve taşların enerjilerini büyütür.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
BİLGİ :
Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Enerji taşları %100 doğal ve gerçek taşlardır; nötrllenip temizlendikten sonra şarj edilmiş ve bitkisel soya mumu ile infüzyon edilmiştir
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR