Solar Pleksus-Mide Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik
Solar Pleksus-Mide Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik

Solar Pleksus-Mide Çakrası 18 Mala Difüzör Bileklik (18MB-04)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 1
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

SOLAR PLEKSUS-MİDE ÇAKRASI 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

İÇİNDEKİLER :
Beyaz Misk Neroli
RENGİ :
Sarı Kahverengi
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
KUTSAL DESENLER :
Mide Çakrasının etki alanları;Sağlıklı ego,Özgüven, Kişisel güç, tutku, Hırs, Yönlendirmek,keskin anlayış, kararlılık,kişileri kontrol altına alma isteği,Enerji-Canlılık, Arzular, İrade, Sosyal vicdan, sağlıklı sindirim sistemi, Metabolizma değişimi
İSTEĞE GÖRE BOY AYARLANILABİLİR Mİ? :
Evet
İPİN UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir Asansörlü
AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Sitrin : “Para taşı” olarak bilinen sitrin kristali cüzdanınızda veya cebinizde taşındığında sadece finansal değil istediğiniz tüm konulardaki (maneviyat dahil) zenginliği ve bolluğu çağırır. Pirit taşı : Bolluk ve Refah enerjileri yayar, eleştirilere karşı hassasiyetinizi azaltır ve gelecek hedeflerinize odaklanmanıza yardım eder. Başarı verir, Özgüven kazandırır. Kaplangözü taşı : Cesaret, Başarı, Özgüven, Bolluk ve Refah enerjileri yayar, Solar Pleksus (mide) çakrasını aktive eder.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR