Sugulit Kolye Ucu
Sugulit Kolye Ucu
Sugulit Kolye Ucu

Sugulit Kolye Ucu (KOLUÇ-44)

Fiyat : ₺364,00  + KDV
KDV Dahil : ₺436,80
Toplam Stok Adedi : 1
₺145,60 'den başlayan taksitlerle

Sugulit Kolye Ucu

 

ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
SUGULİT : Akıl ve beden arasındaki bağlantıyı kurmanıza yardımcı olur. Hastalıktaki zihin-beden bağlantısını anlamanıza yardımcı olur. Zihinsel dengeye, güvene, cesarete, yaratıcılığa yardımcı olur.
KAPLAMA :
Gümüş kaplama
MADENİ :
Alpakadandır.
RENGİ :
Mor
ÜRÜNÜN BOYU :
3 cm
ÜRÜNÜN ENİ :
1 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR