Taç Çakra 18 Mala Difüzör Bileklik
Taç Çakra 18 Mala Difüzör Bileklik

Taç Çakra 18 Mala Difüzör Bileklik (18MB-07)

Fiyat : ₺503,53  + KDV
KDV Dahil : ₺604,23
Toplam Stok Adedi : 2
₺151,06 'den başlayan taksitlerle

TAÇ ÇAKRA 18 MALA DİFÜZÖR BİLEKLİK

 

İÇİNDEKİLER :
Gül Mutlak Adaçayı
RENGİ :
Gri tonları Beyaz Bebek Mavisi
ÖNEMLİ:
Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
KUTSAL DESENLER :
Taç Çakranın etki alanları:Olgunluk, sessiz kalma kabiliyeti, birlik bilinci, yüksek bilinç, Aydınlanma, açıklık, dikkat, maddeleştirme yeteneği, diğer boyutlara geçiş kapısı, saf kutsal ışık
İPİN UZUNLUĞU :
Ayarlanılabilir Asansörlü
AROMATİK DİFİZÖR NE DEMEK? :
Aromatik ve insan sağlığına faydalı olan has yağların üzerine yada içine damlatarak Limbik sisteme verdiği etkilerin iyilik sağlaması.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Labradorit taşı : Yüksek koruma, Psişik güç kazandırır. Zihinsel keskinliği, ilhamı ve özgünlüğü teşvik ederek, aynı anda birçok olasılığı görmenizi ve güvensizliği, endişeyi, korkuyu ve stresi azaltmanızı sağlar. Ay taşı : Rüya taşı, Sezgisellik sağlar, Umut kazandırır. 2. Çakranın taşlarındandır, dişil yönleri dengeler. Akuamarin taşı : Sakinleştirici, serinletici, yüksek iletişim kabiliyeti kazandırır.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
BONCUK BÜYÜKLÜĞÜ :
8 mm
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR