Tamburlanmış Taşlaşmış Ağaç Dilim Kesim Taş
Tamburlanmış Taşlaşmış Ağaç Dilim Kesim Taş

Tamburlanmış Taşlaşmış Ağaç Dilim Kesim Taş (TAMB-68)

Fiyat : ₺1.050,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.260,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺210,00 'den başlayan taksitlerle

Tamburlanmış Taşlaşmış Ağaç Dilim Kesim Taş

 

ADET:
1 ADET
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Taşlaşmış Ağaç; Rüya,Sezgisellik,Umut. Çok iyi topraklama yapar. Korku, Kaygı, ve Endişe gibi duyguları rahatlatır.Geçmiş yaşam deneyimlerine erişmenize yardımcı olur.
RENGİ :
Alacalı renkler Kahverengi
ÜRÜNÜN AĞIRLIĞI :
100-120 gr. arasında
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR